Najděte si zajímavou práci s námi.

Údržbář

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Tuto pozici obsazujeme pro mezinárodní výrobní společnost zabývající se výrobou náprav pro stavební stroje, dílů pro vysokozdvižné vozíky a výrobou náprav pro zemědělskou techniku

Vaše náplň práce

  • provádí činnosti související s údržbou budovy, strojů a zařízení, zajišťuje jejich provozuschopnost a provádí kontrolní činnost
  • provádí a zajišťuje činnosti související s úklidem venkovních a vnitřních prostor
  • vede stanovenou dokumentaci
  • podílí se na vypracování vnitřních pracovních předpisů
  • podílí se na zavádění nových zařízení a technologií do firmy
  • sleduje stav náhradních dílů a připravuje podklady pro jejich zajištění
  • realizuje plány střediska při dodržení veškerých vnitřních předpisů a kvalitativních norem
  • podílí se na zlepšení související s danou pracovní oblastí

Váš profil

  • SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti z oboru údržby objektu vítány
  • základní znalosti údržbářských prací /instalatér, seřizování a údržba strojů a zařízení, opravy, elektro práce/
  • základní znalost práce s počítačem
  • vyhláška 50 /§ 6,8,14/
  • pečlivost, svědomitost, flexibilita /držení pohotovosti/, zodpovědnost
  • ochota se dále vzdělávat

Naše nabídka

  • příspěvek na dopravu
  • dotované obědy /jídelna na pracovišti/
  • příplatek za držení pohotovosti
  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • docházkový bonus, mimořádné prémie, individuální ohodnocení

Místo práce

Okres Domažlice

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Klára Macková
Pražská 84/15 Plzeň 301 00
Mobil: +420 724 513 103
Email: [email protected]