Junior Marketing Specialist

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako ctěného člena týmu Tě naučíme:í
  • Rozšířímě Ti vědomosti ve světě marketingu, digital marketingu, PR a trainingu
  • Jak organizovat speciální akce na prodejnách i v terénu
  • Jak plnit zadané cíle

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme Tobě?
  • Práci, která Tě obohatí po všech stránkách a výsledky tvé práce budou hned vidět
  • Získáš nové dovednosti od lídra v oblasti obočí
  • Budeš nedílnou součástí jedné z neprodávanějších značek na českém trhu
  • Příjemné a růžové pracovní prostředí
  • Rodinný tým, který Ti bude oporou a dodá potřebné rady, pokud by to bylo potřeba
  • Budeš součástí mezinárodní společnosti, která získala prvenství jako největší zaměstnavatel beauty estetiků na světe
  • Budeš součástí stabilní a silné společnosti LVMH, monžost mobility v rámci skupiny
  • Výkon práce mimo jiné i na dynamické půde našeho partnera - SEPHORA
  • Jedinečné školení, motivující teambuildingy, interní soutěže
  • Možnost pracovních cest a jazykových kurzů
  • Roční bonus za splněné marketingové cíle
  • Pracovní líčení v hodnotě až 20.000 CZK ročně
  • Benefity ve formě plně hrazených stravenek ve výší 100 CZK za každý den v práci
  • Příspěvek na dopravu ve výší až 1800 CZK ročně
Pokud Tě nabídka zaujala a vše se Ti zamlouvá, pošli nám svoje CV a my se Ti ozveme co nejdříve.

Informace o náboru

Veronika Mocová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 110 00
Mobil: +420777188201
Email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

Už více než 45 hýbeme beauty světem a vytváříme originální, instatní zkrášlovací řešení, které vykouzlí úsměv na tváři každého zákazníka.

Benefit Cosmetics je jednou z nejprodávanějších kosmetických značek na světě a celosvětový lídr v kategorii obočí.

Věříme, že úsměv je nejlepší kosmetika.

Pokud miluješ kosmetiku, obočí, sociální sítě a marketing, tak se přidej k nám na pozici Junior Marketing Specialist.

Jsi energický/á, kreativní a rád/a pracuješ s lidmi? Pokud ano, pak náš růžový svět hledá právě TEBE!

Tvoje mise

Tvojí misí bude výpomoc v oddělení marketingu a back officu. To zahrnuje práci jak v kanceláři, tak v terénu. Pokud máš rád/a dynamickou práci, vyznáš se v sociálních sítích, kreativní psaní v češtině a překlady z angličtiny jsou tvou vášní, pak hledáme právě Tebe!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké dovednosti bys měl/a mít?
  • Jsi pozitivní, energcký a proaktivní člověk, který rád komunikuje s lidmi
  • Nebojíš se riskovat a zkoušíš nové věci
  • Ovládáš češtinu slovem i písmem
  • Angličtina je tvoje parketa a překlady ti nedělají problém
  • Jsi týmový hráč se smyslem pro detail
  • Nechybí ti nadšení do práce a máš rád/a práci v pohybu
  • Studium nebo praxe v marketingu výhodou
  • Máš příjemné a energické vystupování, smysl pro humor a pozitivní nadhled
  • Dokážeš se motivovat i sám/sama a snažíš se plnit zadané cíle a umš pracovat i pod tlakem
  • Sleduješ dění v "beauty" světě a sám/sama se rád/a vzděláváš v tomto odvětví
  • Hodit se ti bude dobrá organizace
  • Kreativní psaní v češtině je tvou vášní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4413030  Datum zveřejnění: 29.8.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc