Najděte si zajímavou práci s námi.

Technolog v lakovně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Naším klientem je významná výrobní společnost z Ostravy. Máte-li prokazatelné zkušenosti na pozici technologa a máte i přehled o fungování lakovny, potom se nám na pozici přihlaste!

Vaše náplň práce

  • aktualizace technologické dokumentace lakovny
  • dohlížení nad správným nastavením a seřízením lakovacích strojů - údržba, zajištění funkčnosti, správa objednávek náhradních dílů
  • řešení technologických problémů ve výrobě
  • spolupráce s ostatními odděleními, zejména při náběhu nových projektů
  • komunikace s dodavateli materiálů, služeb a technologií pro lakovnu

Váš profil

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe na obdobné pozici podmínkou, přímo v lakovně velkou výhodou
  • znalost čtení technické dokumentace
  • AJ na komunikativní úrovni
  • výhodou orientace v robotech, automatizaci a povědomí o Lean metodách
  • technické, analytické myšlení, samostatnost

Naše nabídka

  • práce v úspěšné nadnárodní automotive společnosti
  • nadstandardní mzda a k ní široká škála firemních benefitů - např. prémie, bonusy, 13. a 14. plat, odborné a jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní životní pojištění, firemní akce a jiné

Místo práce

Okres Ostrava

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Martina Radkovičová
Aksamitova 1 Olomouc 779 00
Mobil: +420603488829
Email: [email protected]
ID: 4420341  Datum zveřejnění: 8.9.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.