Najděte si zajímavou práci s námi.

IT Specialista

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Našim klientem je zahraniční, strojírenská výrobní společnost, která momentálně roste a má skvělé vyhlídky i do budoucna

Vaše náplň práce

  • Instalace, konfigurace a opravy pracovních stanic, tiskáren a telefonů
  • Zakládání a úpravy uživatelských účtů
  • Konfigurace uživatelských profilů
  • Vytváření návodů a dokumentace pro uživatele
  • Uživatelské školení a podpora při obsluze pracovních stanic, tiskáren a telefonů
  • Administrace helpdesk uživatelského portálu
  • Podpora firemních systémů pro docházku, přístupy, CCTV...

Váš profil

  • Znalost Windows 7/10
  • Znalost MS Office 365
  • Znalost fungování běžného HW - PC, tiskárny
  • Znalost Active Directory
  • Samostatnost, pečlivost
  • Anglický jazyk - mírně pokročilá znalost

Naše nabídka

  • Stabilní přátelský kolektiv a dlouhodobou spolupráci
  • Motivující mzda dle zkušeností kandidátů
  • Zázemí a perspektiva nadnárodní společnosti
  • Jazykové vzdělávání hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Zvýhodnění mobilní tarif
  • Zajištěná bezplatná autobusová doprava
  • 5 týdnů dovolené

Místo práce

Brno-město, Brno, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Jan Petříček
J. Babáka 11, budova H Brno - Královo Pole 60200
Mobil: +420725475371
Email: [email protected]