Najděte si zajímavou práci s námi.

Stavební mistr / Stavbyvedoucí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáme šikovného a energického Stavebního mistra pro realizaci zakázek v Karlovarském, popřípadě Plzeňském a Ústeckém kraji.

Vaše náplň práce

  • kontrola nad celou realizací daných zakázek v Karlovarském, popřípadě Plzeňském a Ústeckém kraji
  • vedení menšího kolektivu zaměstnanců včetně koordinace subdodavatelských společností
  • plánování jednotlivých zakázek - výkon samotných montážních prací, zajištění materiálu, správnost dokumentace
  • administrativní úkony s touto činností spojené
  • aktivní komunikace se zákazníky

Váš profil

  • zkušenosti na pozici mistra ve stavebnictví - výstavba či montáže podmínkou
  • aktivní řidič (ŘP B)
  • zkušenosti s vedením a motivací zaměstnanců
  • dobré organizační schopnosti vzhledem k řešení několika zakázek ve stejném časovém období
  • uživatelská znalost práce na PC

Naše nabídka

  • stabilní práci ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží
  • mzda na základě zkušeností (fix 40-45tis. Kč + bonusy)
  • firemní vůz i k osobnímu využití
  • 25 dnů dovolené + 3 Sick Days
  • příspěvek na stravování
  • pracovní smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou
  • příspěvek na penzijní připojištění

Místo práce

Okres Karlovy Vary

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Gabriela Fialová
Pražská 84/15 Plzeň 30100
Mobil: +420724902405
Email: [email protected]
ID: 4465266  Datum zveřejnění: 11.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.