Najděte si zajímavou práci s námi.

Projektový manažer s aj - cca 50.000kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zavedená, dobře fungující výrobní společnost, zabývající se zakázkovou výrobu strojů, nabízí volné pracovní místo v Otrokovicích.

Spolupracujeme s klienty po celém světě.

Tato nabídka je vhodná pro aktivního, technicky zaměřeného člověka, kterého volá portfolio různorodé práce s využitím angličtiny.

Vaše náplň práce

  • Aktivní projektové řízení zakázek ve spolupráci s výrobním závodem a zákazníky od Ameriky až po Indii
  • Průběžná kontrola celého procesu od zadání objednávky, přípravy nabídky, počáteční vzorkování a sériovou výrobu
  • Koordinace nových a rozvíjejících se projektů
  • Dokumentace projektů dle interní specifikace
  • Vedení projektových schůzek a hodnocení projektů
  • Spolupráce napříč společností

Váš profil

  • SŠ/VŠ vzdělání - může být např. technika, strojírenství, v kombinaci s obchodem
  • Min. 3 roky praxe na obdobné pozici v
  • Profesní znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Uživatelská znalost MS Word, Excel, Outlook, Internet
  • Profesionální přístup, schopnost reprezentace
  • Flexibilita, pečlivost, preciznost, zodpovědnost
  • Schopnost samostatného rozhodování, ale i týmové spolupráce
  • Řidičské oprávnění sk. B

Naše nabídka

  • Nabízíme mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností uchazeče
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavé portfolio zákazníků
  • Příjemný tým kolegů
  • Týden dovolené navíc
  • Roční valorizace mezd je pro nás samozřejmostí
  • Příspěvek na důchodové pojištění
  • Příspěvek na stravování 100kč/den

Místo práce

Okres Zlín

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.

Petra Trunkátová

Personální konzultantka pobočky ve Zlíně
ID: 4467113  Datum zveřejnění: 15.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.