Najděte si zajímavou práci s námi.

Specialista controllingu - 50.000Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Úspěšná výrobní společnost obsazuje nově pozici v kontrolingu. Baví-li Vás čísla, tabulky, data a máte praxi ve vyhodnocování údajů, neváhejte s reakcí na tuto inzerci.

Vaše náplň práce

  • Spolupráce na účetních závěrkách a zodpovědnost za svěřené oblasti
  • Provádění analýz plnění plánu a odchylek oproti skutečnosti
  • Příprava podkladů a komentářů pro management společnosti
  • Kontrola a hodnocení efektivnosti firemních procesů, projektů a zásob
  • Příprava kalkulací nákladů na produkty
  • Zajištění dalších analytických činností v oblasti nákladů a financí

Váš profil

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenosti s nákladovým controllingem (kalkulace cen, správa controllingových objektů)
  • Zkušenosti v oblasti účetnictví, znalosti finančních a ekonomických analýz
  • Znalost práce na PC (zejména excel)
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Řidičský průkaz sk. B

Naše nabídka

  • Pracovní zázemí úspěšné společnosti
  • Motivující mzdové ohodnocení - cca 50 000 Kč/HM
  • Podporujeme zájemce v dalším vzdělávání a profesním růstu
  • Nabízíme zaměstnanecké benefity (dotované stravování, pružnou pracovní dobu, příspěvky na jazykové kurzy)
  • Příjemné pracovní prostředí

Místo práce

Zlín, Česko, Zlín

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.

Petra Trunkátová

Kvítková 4703 Zlín 76001

Mobil: +420737288250

Email: [email protected]
ID: 4470559  Datum zveřejnění: 22.11.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.