Najděte si zajímavou práci s námi.

Inženýr dodavatelské kvality, náborový příspěvek 20000 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Společnost působící v oblasti automotive s výrobním programem na řídící systémy rozšiřuje tým oddělení kvality na pozici Inženýr dodavatelské kvality.

Vaše náplň práce

  • aktivní komunikace s dodavateli v oblasti požadavků v anglickém jazyce
  • provádění auditů u dodavatelů a vypracování reportů
  • řízení v případě neshodných dodaných výrobků, spolupráce s pracovníky vstupní kontroly
  • sledování plnění nápravných opatření a jejich reportování od dodavatelů

Váš profil

  • vzdělání technického směru
  • znalost strojní technické dokumentace, APQP, 8D
  • schopnost aktivní komunikace v angličtině
  • uživatelská znalost práce na PC (dobrá znalost programu Excel)
  • 2 roky praxe v automotivu či sériové velkovýrobě

Naše nabídka

  • individuální stanovení HM dle zkušeností a znalostí (od 49 tis. Kč)
  • bonusová osobní složka 15% měsíční mzdy
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění - výše příspěvku záleží na délce pracovního poměru (čím déle pracujete, tím větší příspěvek je)
  • dotované stravování (32-53 Kč/oběd)
  • příspěvek na dopravu v závislosti na vzdálenosti, kterou zaměstnanec dojíždí (30-195 Kč/den)
  • příspěvek na praní pracovních oděvů (1200 Kč/rok)
  • 5 týdnů dovolené
Nástup: dohodou

Místo práce: Plzeň - Borská pole

Místo práce

Plzeň - město

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Gabriela Fialová
Pražská 84/15 Plzeň 30100
Mobil: +420724902405
Email: [email protected]