Najděte si zajímavou práci s námi.

Obchodník pro Západní Čechy - potravinářství

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro zavedenou, moderní a dynamicky se rozvíjející rodinnou společnost působící v segmentu potravinářství - gastro, hledáme šikovného Obchodníka či Obchodnici pro region Západní Čechy.

Vaše náplň práce

  • prodej zboží u stávajících klientů i akvizice nových zákazníků (závodní jídelny, školní jídelny, domovy důchodců apod.)
  • perfektní servis a proklientský přístup je důležitou součástí práce
  • možnost výběru zaměstnaneckého poměru, tj. možnost OSVČ i hlavní pracovní poměr
  • region - Cheb, Sokolov, Karlovy Vary, Chomutov, Louny, Rakovník, Kladno

Váš profil

  • zkušenosti v obchodě v segmentu potravinářství podmínkou
  • znalost regionu Západní Čechy - aktivní kontakty v segmentu sociálního gastra (závodní jídelny, školní jídelny, domovy důchodců apod.)
  • zájem o nové gastronomické trendy, zkušenost z oblasti gastronomie, zálibu ve vaření
  • aktivní řidič (platné řidičské oprávnění skupiny B)

Naše nabídka

  • automobil i pro soukromé účely
  • notebook i mobilní telefon
  • v případě hlavního pracovního poměru fixní mzda + provize z prodeje, v případě spolupráce na ŽL (procenta z obratu)
  • homeoffice
  • zvýhodněné ceny na firemní produkty

Místo práce

Okres Karlovy Vary

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.

Gabriela Fialová

Pražská 84/15 Plzeň 30100

Mobil: +420724902405

Email: [email protected]