Najděte si zajímavou práci s námi.

Recruiter s aktivní AJ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro českou výrobní společnost s několika výrobními závody po ČR, hledáme HR Specialistu s angličtinou s primárním zaměřením na aktivní nábor nových zaměstnanců. Čeká vás hodně práce, ale také skvělý pracovní kolektiv.

Vaše náplň práce

  • zajištění personální inzerce na poptávané pracovní pozice
  • vedení výběrových řízení
  • online HR propagace
  • řízení procesů adaptace, spoluúčast na nových HR projektech
  • průzkum trhu práce v regionu či spokojenosti zaměstnanců
  • služební cesty do výrobních závodů po ČR

Váš profil

  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s aktivním vyhledáváním vhodných kandidátů, vedením výběrových řízení
  • zkušenosti s online HR marketingem
  • časová flexibilita a dobré organizační schopnosti (dvoudenní služební cesty do dalších závodů)
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Naše nabídka

  • zajímavá a stabilní práce u tradičního českého výrobce
  • možnost se stále rozvíjet a učit nové věci za podpory vedení společnosti
  • individuální smluvní mzda na základě zkušeností a znalostí
  • závodní jídelna (39 Kč/oběd)
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • 13. plat
  • věrnostní odměny
  • slevy na firemní výrobky

Místo práce

Plzeň - město

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Gabriela Fialová
Pražská 84/15 Plzeň 30100
Mobil: +420724902405
Email: [email protected]