Najděte si zajímavou práci s námi.

Databázový specialista

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro menší rodinnou firmu s mnohaletou tradicí ve vývoji a tvorbě softwaru na míru, hledáme vhodného kandidáta / tku na pozici Databázového specialisty.

Vaše náplň práce

  • správa firemního databázového prostředí
  • spolupráce na rozvoji databázové infrastruktury
  • zálohování, migrace databází a jejich export/import
  • navrhování optimalizaci dotazů a ladění výkonu
  • konfigurace databáze
  • vedení administrátorské dokumentace

Váš profil

  • pokročilou znalost administrace Microsoft SQL Server na platformě Windows
  • zkušenost s denní administrací a provozem databází - SQL, Oracle
  • výhodou znalost MS serverů, topologie sítě a firewallu
  • samostatné uvažování
  • ochota a chuť učit se nové věci

Naše nabídka

  • zaměstnání v rodinné a úspěšné společnosti
  • individuální stanovení HM dle zkušeností (od 55 tis. Kč)
  • stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon a PC i k soukromému využití
  • po zaučení možnost práce formou home-office

Místo práce

Plzeň - město

Druh pracovního poměru

plný úvazek
Ucházejte se nyní
Trenkwalder a.s.
Gabriela Fialová
Pražská 84/15 Plzeň 30100
Mobil: +420724902405
Email: [email protected]
ID: 4491911  Datum zveřejnění: 31.12.2022  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.