Mzdová účetní/personalista (m/ž)

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Olomouc, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • komplexní zpracování mzdové agendy (výpočet mezd, srážek, odvodů)
  • vedení mzdové evidence
  • zajištění komunikace s oprávněnými institucemi (ZP, OSSZ, FÚ, Úřad práce, ...)
  • zpracování čtvrtletních a ročních statistických výkazů
  • zpracování ročních daňových výkazů
  • spolupráce s finanční účtárnou a projektovým týmem
  • komplexní zpracování personální agendy zaměstnanců a souvisejících smluvních vztahů
  • vyřizování pracovně právních záležitostí ohledně vzniku, průběhu a ukončení pracovních poměrů
  • spolupráce s vedoucími jednotlivých pracovišť VMO v oblasti personální a mzdové práce
  • tvorba vnitřních předpisů a pracovně právních dokumentů organizace
  • organizace vzdělávání zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • samostatná a zodpovědná pozice na plný úvazek s adekvátním mzdovým ohodnocením
  • stabilní zázemí veřejné kulturní instituce
  • odměny v závislosti na dosažených výsledcích
  • benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, stravenkový paušál, pružná pracovní doba
  • práce v příjemném prostředí v centru Olomouce na Náměstí Republiky 5
  • pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • nástup od 1.4.2023 nebo dohodou
  • platové podmínky se řídí nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 9
Pokud Vás tato pozice zaujala, prosíme o zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu s veškerými kontakty mailovou formou ideálně do 23.1.2023.

Ve druhém kole uchazeči doloží originál výpisu z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců, cizí státní příslušníci obdobný doklad osvědčující jejich bezúhonnost, vydaný domovských státem. Pokud takový doklad domovský stát nevydává, je nutné doložit bezúhonnost čestným prohlášením.

Odpovíme všem reagujícím zájemcům. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Informace o náboru

Markéta Burešová
Aksamitova 1 Olomouc 77900
Mobil: +420724501667
Email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Umění a kultura

Pro našeho klienta, Vlastivědné muzeum v Olomouci, hledáme uchazeče/čku na pozici Mzdová účetní/personalista.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • 3 roky praxe na podobné pozici (mzdy, personalistika), výhodou ve státní správě nebo v příspěvkové organizaci
  • znalost české mzdové a pracovně právní problematiky
  • schopnost rychlé orientace ve mzdových zákonech a předpisech
  • dobrá znalost práce na PC
  • přesnost, spolehlivost, samostatnost, analytické schopnosti, komunikativnost
  • smysl pro týmovou práci, ochotu dále se vzdělávat
  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4495584  Datum zveřejnění: 5.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.