Vedoucí oddělení marketingu/PR (m/ž)

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Olomouc, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se podílet na rozvoji nové značky a identity, a to nejen našeho muzea, ale i přidružených institucí Zámku v Čechách pod Kosířem a v Arboretu Bílá Lhota? Chcete se podílet na vytváření nové vize a dlouhodobé koncepce našeho muzea? Chcete se stát součástí nově tvořeného týmu? Baví Vás marketing a chcete se v něm dál rozvíjet? Pokud ano, pak hledáme právě Vás!
  • budete spoluvytvářet a realizovat marketingovou a komunikační strategii společnosti
  • budete plánovat a vést jednotlivé kampaně
  • čeká vás práce s marketingovým rozpočtem a aktivní vyhledávání nových příležitostí
  • budete spolupracovat v úzkém projektovém týmu společně s naším produkčním a provozním oddělením
  • s kolegy se zaměříte na propagaci a prezentaci, na přípravu a realizaci všech akcí (výstav, eventů, edukací, merche), na realizaci nové jednotné vizuální identity

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • kreativní pracovní pozice v renomované instituci
  • najdete u nás stabilitu státní organizace se širokým zázemím a jistotou
  • svoji práci si můžete rozplánovat v rámci pružné pracovní doby
  • odpočinek naberete při 25 dnech volna, k tomu navíc přidáme 5 dnů sick days
  • dostanete od nás firemní mobil a PC, abyste byl/a mobilní
  • můžete se těšit na firemní akce, volné vstupy do muzeí, stravenkový paušál, bezúročné půjčky
  • najdete nás přímo v centru Olomouce na Náměstí Republiky 5
  • čeká vás pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • nástup je možný již od 1.2.2023 nebo dohodou
  • platové podmínky se řídí nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11
Pokud Vás tato pozice zaujala, prosíme o zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu s veškerými kontakty mailovou formou ideálně do 19.1.2023. Než si projdeme všechna CV, chvilku to zabere, ale určitě se co nejdříve ozveme všem reagujícím zájemcům se zpětnou vazbou a dalším postupem! Děkujeme za strpení a těšíme se na spolupráci.

Informace o náboru

Markéta Burešová
Aksamitova 1 Olomouc 77900
Mobil: +420724501667
Email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Umění a kultura

Pro našeho klienta, Vlastivědné muzeum v Olomouci, hledáme nového kolegu nebo kolegyni.

Vlastivědné muzeum je institucí, která se snaží být otevřená veřejnosti, která získává, uchovává, zkoumá, zprostředkovává a vystavuje hmotné doklady o člověku a jeho prostředí za účelem studia, vzdělání, výchovy a potěšení. Aby se stala ještě více otevřená veřejnosti, aby ještě více dokázala veřejnosti předat a zprostředkovat co nejvíce z kulturního dědictví, potřebuje k tomu právě Vedoucího oddělení marketingu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • hledáme marketingového nadšence, který by rád nastavil kompletní marketingovou strategii, a pokud umí výborně pracovat s texty, tím lépe …
  • těšíme se na inspirujícího, proaktivního, tvůrčího a kreativního kolegu, který si umí jasně stanovit priority, který se nebojí výzev a překážky ho spíše motivují, než aby ho zastavily
  • bude nutná odborná praxe cca 3 roky v oboru
  • uvítáme osobnost s výbornými komunikačními dovednostmi a profi vystupováním
  • hledáme člověka, který rád povede menší tým lidí
  • očekáváme perfektní orientaci při práci na PC
  • SŠ vzdělání s maturitou nebo VŠ vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4495588  Datum zveřejnění: 5.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.