Obchodný manažér – stavebníctvo, Bratislava (2000 EUR fix)

Trenkwalder a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Hlavnou náplňou práce je predaj železobetonových prefabrikátov, ktoré majú širokú škálu využitia, napr. ako plynové a regulačné stanice, vodojemy, retenčné nádrže, technologické objekty, vodomerné či armatúrne šachty, sociálne objekty, ČOV, drážne objekty, malé sklady apod.
  • Vyhľadávanie nových zákazníkov, prípadne ďaľších potenciálnych obchodných partnerov
  • Monitoring a analýza trhu, vývoj nových trendov a odbytových príležitostí
  • Koordinácia spracovávania podkladov pre výberové konania
  • Udržovanie a rozvoj vzťahov so zákazníkmi a obchodnými partnermi
  • Spracovávanie cenových ponúk v súlade s internými predpismi
  • Miesto výkonu práce je Bratislava, služobné cesty sú v rámci celej SR, je možný i home office

  • Práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodným backgroundom
  • Nadštandardné finančné ohodnotenie - fixná mzda 2.000,- €, plus ročný bonus a prémie za prekročenie KPI
  • Budete súčasťou stabilního obchodného týmu, ktorý Vás podporí a ochotne zaškolí, naučíme Vás všetko, čo budete potrebovať vedieť
  • 5 týždňov dovolenky, stravenky, Multisport karta
  • Príspevok na penzijné pripoistenie
  • Možnosť výuky anglického a nemeckého jazyka
  • Možnosť zvýhodnených telefónnych firemných tarifov
  • Pružná pracovná doba
  • Služobné auto i pre súkromné účely
  • Vianočné odmeny, výplata vždy včas vrátane všetkých odmien

Anna Vanová
Ovocný Trh 573/12 Praha 1 11000
Mobil: +420724566031
Email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pre našeho TOP zákazníka, zahraničnú spoločnosť, popredného výrobcu stavieb pre energetický priemysel, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu obchodného manažéra pre predaj železobetónových prefabrikátov.

Požiadavky na zamestnanca

  • SŠ vzdelanie technického smeru
  • Užívateľská znalost MS Office
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Veľkou výhodou je znalosť systému SAP, CAD a orientácia vo výkresovej dokumentácii
  • Hľadáme obchodníka s týmovým duchom, ctižiadostivého a kreatívneho vizionára

Nadnárodná pracovná a personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu už 15 rokov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4506101  Datum zveřejnění: 23.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.