Finanční účetní s AJ, Praha 5 (45-55 000,-Kč)

Trenkwalder a.s.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Spravování každodenního účetnictví
  • Zajištění správnosti účetnictví
  • Spolupráce s věřiteli a dodavateli
  • Sledování a srovnání dat
  • Příprava podkladů pro soudní vymáhání pohledávek
  • Udržování aktuálních dat zákazníků a dodavatelů
  • Příprava uzávěrky, zpracování podkladů pro přiznání DPH, kontrolní hlášení
  • Budování a udržování pracovních vztahů s interními klienty
  • Spolupráce s externím auditem (roční audit a audit transakcí), daňovými poradci

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek do penzijního připojištění, příspěvek na dopravu, firemní akce, stravenkový paušál, mobilní telefon, notebook, aj… )
  • 5 týdnů dovolené
  • Jistota zaměstnání v silné a úspěšné mezinárodní společnosti s letitou tradicí
  • Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
  • HO dle individuální dohody (obvyklá praxe kolegů je 3 dny kancelář, 2 dny HO)
  • Flexibilní pracovní doba, začátek od 7h nebo 8h (nejpozději v 8:30h)
  • Moderní pracovní prostředí a příjemný kolektiv spolupracovníků
  • Místo pracoviště: Praha 5 – Office Park Košíře

Informace o náboru

Lenka Majorová
Ovocný trh 573/12 Praha 1 – Staré Město 110 00
Mobil: +420730526120
Email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Úspěšná mezinárodní obchodní společnost, která se specializuje na přímý a omnichannel prodej nářadí a spotřebního materiálu. V Praze společnost funguje již od roku 1995.

Do pohodového fungujícího finančního týmu hledáme nového kolegu / kolegyni.

Uvítáme finanční účetní se zkušenostmi, který/á bude zodpovědný/á za svěřenou část účetní agendy a bude spolupracovat s celým týmem při přípravě měsíčních reportů, daňových přiznání, účetní závěrky a auditu. Hledáme někoho, kdo nedělá věci mechanicky, ale snaží se jim porozumět a je aktivní v řešení problémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Vzdělání ekonomického směru
  • Výborná znalost českého jazyka slovem i písmem (úroveň rodilý mluvčí)
  • Znalost anglického jazyka - min. mírně pokročilý (komunikace hlavně písemná, pokud máte komunikativní znalost, bude to velkou výhodou)
  • Praxe v účetní agendě minimálně 3 roky
  • Zkušenost s DPH CZ podmínkou, zkušenost s dalšími daněmi CZ velkou výhodou
  • Uživatelská znalost MS Excel
  • Zkušenosti s účetním systémem SAP výhodou
  • Pečlivost a smysl pro detail, dobré komunikační a organizační schopnosti, orientace na zákazníka, pozitivní a komunikativní osobnost, týmový duch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trenkwalder a.s. je jednou z nejvýznamnějších personálních agentur na českém trhu.

Jako mezinárodní poskytovatel komplexních služeb v oblasti lidských zdrojů je strategickým partnerem pro klienty ze všech odvětví podnikání. Poskytuje služby v oblasti personálního řízení, lidských zdrojů a digitalizovaného outsourcingu podnikových procesů. Úspěšně spojuje lidi a firmy již více než 30 let!

Společnost se sídlem v Rakousku v současné době působí ve 14 zemích s více než 200 pobočkami. V České republice je 14 poboček (9 osobních a 5 virtuálních). Ve vedení je stálý tým zkušených lidí, kteří nabízejí ta nejlepší možná inovativní i personální řešení, aby docílili co nejefektivnějšího náborového procesu.

Výhodou společnosti je úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů, díky čemu je strategickým partnerem mezinárodních, malých a středních společností. Jsme také hrdým členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS).

Společnost můžete oslovit, ať už hledáte dočasné nebo trvalé zaměstnání. Zúčastníte se zde osobního pohovoru s personalistou, který vám ukáže nové možnosti a příležitosti. Umožní Vám co nejrychlejší vstup do nového zaměstnání do některé ze špičkových firem. Získáte standardní pracovní poměr, plně hrazené sociální pojištění, atraktivní výši mzdy a různé benefity, týkající se například vašeho dalšího vzdělávání, dovolené či zařízení k vlastnímu využití. Také vám přibyde pěkná reference ve vašem životopise a to se rozhodně vyplatí. Všechny informace pro uchazeče o zaměstnání najdete na oficiálních webových stránkách: https://cz.trenkwalder.com/

"Záleží nám na tom, aby naši kandidáti našli práci svých snů a naši klienti kvalitní zaměstnance. Lidé jsou pro nás na prvním místě."

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4591397  Datum zveřejnění: 31.5.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc