Jednatel výrobní společnosti

TRESCON Executive Search s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VAŠE ÚKOLY:
- technické řízení společnosti
- řízení výrobního úseku (včetně přípravy a plánování výroby, managementu kvality, kalkulace výroby, atd.)
- zajištění včasné a ekonomické realizace zakázek, které jsou sjednávány především mateřskou společností se sídlem v zahraničí
- neustálé zlepšování procesů a postupů s cílem zvýšení efektivity výroby (vytvoření struktur a systémů, metriky, KPI, atd)
- vedení a motivace zaměstnanců
- kontaktní osoba pro mateřskou společnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- odpovědnou řídící pozici v dynamické a úspěšné mezinárodní (rodinné) společnosti s inovativními technickými produkty a řešeními
- velmi široký a zajímavý rozsah pracovních činností s možností neustálého rozvoje pracovníka
- výborné pracovní klima
- atraktivní finanční ohodnocení
- flexibilní pracovní dobu
- dlouhodobý pracovní poměr v prosperující společnosti
- aktivní využití německého jazyka

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis v českém a německém jazyce na uvedenou adresu. Děkujeme, Tým TRESCON

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Naším klientem je velmi úspěšná mezinárodní rodinná společnost činná v oblasti malosériové výroby zařízení pro automatizaci. Společnost má vlastní konstrukční oddělení a vyrábí také zařízení dle individuálních požadavků zákazníků z celé Evropy. Z důvodu stabilního růstu společnosti hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

TECHNICKÝ MANAGER / JEDNATEL/ka

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

výroba

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VÁŠ PROFIL:
- ukončené vzdělání v oboru strojírenství (SŠ/VŠ)
- víceleté zkušenosti s řízením výroby v malé nebo středněvelké společnosti (specializované stroje, strojní zařízení, apod.)
- způsobilost pro vedení týmu spolupracovníků
- velmi dobré řídící schopnosti
- schopnost samostatné práce a rozhodování
- schopnost vyjednávání a komunikace
- motivovaná a dynamická osobnost
velmi dobré znalosti MS Office
znalost německého jazyka ke každodennímu použití

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trescon Personalberatung byla založena v roce 1978 jako personálně-poradenská společnost. Od svého vzniku oslovuje své klienty vysokým výkonem, transparentností a disponuje širokými kompetencemi, know-how a dlouholetými zkušenostmi.
Předmětem naší činnosti jsou akvizice (Executive Search a Recruiting), výběr pracovníků a rozvoj společností včetně personálního a organizačního rozvoje, jako je např. coaching a placement.
Prostřednictvím našich odborných konzultantů a speciálně vyškoleného personálu získávají naši klienti špičkové služby, které odrážejí nejnovější vývoj a trendy v oblasti personálního poradenství.

Našim klientům jsme k dispozici stejně tak v Rakousku, jako po celém světě. Specializujeme se na okolí Horního a Dolního Rakouska, Salzburgu a Vídně. Naše zastoupení máme rovněž v České republice, na Slovensku a ve Slovinsku.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2806976  Datum zveřejnění: 10.11.2016