Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Svářeč CO2 (základní praxe) Plzeň- ČR (ubytování)

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 300 - 1 650 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro firmu sídlící v Plzni na Borských Polích hledáme šikovné pracovníky na pozici Svářeč.
Firma vyrábí nárazníky do aut, kdy robot svařuje jednotlivé díly, Vy je poté zhlédnete a případné chyby opravíte.
Nabídnout můžeme hezké finanční ohodnocení, bonusy od Mistrů, příspěvek na stravu a práci v příjemném kolektivu.
Vhodné pro muže, kteří mají alespoň základní praxi se svařováním pomocí CO2.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Základní mzdu 175 Kč/hod
• Bonus 3500 Kč od 1.měsíce
• Příplatky za noční směny
• Stravenkový paušál 60 Kč/směna
• Možnost ubytování
• 5 týdnů dovolené
• Práce přímo v Plzni
• Možnost přesčasů

Informace o náboru

Nově nám můžete volat ZDRAMA na 800 102 102.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Slovenský jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Ukrajinský jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Ruský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Svařování - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Odpovědný přístup k práci, alespoň základní • • Praxi se svařováním
• Ochotu pracovat na tři směny
• Spolehlivost
• Základní schopnost komunikace v češtině
nebo ukrajinštině

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura, specializujeme se na nábor a trénink pracovníků pro automobilový průmysl.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 4590228  Datum zveřejnění: 30.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/měsíc