Montážník interiérů do letadel - Práce přímo v Plzni • mzda až 25.000Kč/měs

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Místo práce
Univerzitní 34, Plzeň 3-Skvrňany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš stabilní práci přímo v Plzni, která není stereotypní? Jsi manuálně zručný a nebaví Tě stát u pásu? Vyznáš se v technických výkresech? Tak to čteš správný inzerát!

Pro společnost vyrábějící interiéry do letadel hledáme spolehlivého pracovníka na pozici Montážní pracovní. Tvou náplní práce bude montovat ručním nářadím kuchyňské linky do letadel podle technických výkresů. Rovněž budeš spolupracovat s ostatními týmy na procesu zlepšování. Práce probíhá ve dvousměnném pracovním provozu (ranní/odpolední). Víkendy můžeš trávit s rodinou a přáteli, u nás pracujeme od pondělí do pátku.

Přidej se k nám a podílej se na výrobcích, které obletí svět!

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda 25.000,- včetně bonusů
• Práce přímo v Plzni
• Finanční růst po zapracování
• Stravenky 70,- Kč/den
• Práce v čistém prostředí
• Týdenní zálohy
• Možnost ubytování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• orientace v technických výkresech
• manuální zručnost (práce s ručním nářadím - pilky,
frézky, vrtačky atd.)
• ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (R, O)
• spolehlivost a dobrá pracovní morálka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura, specializujeme se na nábor a trénink pracovníků pro automobilový průmysl.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3765584  Datum zveřejnění: 21.1.2020