Reagujte bez životopisu

Kompletace a balení CD/DVD

Triangle Recrutiment CZ s.r.o.

Místo práce
Dobřanská 545, 332 09 Štěnovice, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 100 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme dlouhodobou brigádu (možný přechod na stálo) na balení a kompletaci CD/DVD. Jedná se o lehkou manuální práci vestoje.
Práce probíhá ve dvousměnném provozu (ranní od 6h do 14h a odpolední od 14h do 22h).
Potřeba odpracovat celou směnu (nelze třeba jen na 4h).
Možnost výběru směn.

Pokud máte o práci zájem, tak neváhejte a zastavte se u nás na kanceláři v sadech Pětatřicátníků 23 (1. patro), Plzeň - pracovní doba od 9h do 12h a od 13h do 16h. Nebo volej/piš na níže uvedené kontakty. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Nabízíme:
• 100 Kč/hod + bonus od mistra 0 až 40Kč/hod
• Dotované stravné nebo 60,- stravenka/ den
• Zajištěná svozová doprava zdarma z centra Plzně
• Možnost týdenních záloh

Požadujeme:
• zodpovědnou docházku na naplánované směny
• čistý výpis z rejstříku trestů
• spolehlivost a pečlivost
• předchozí praxe ve výrobě výhodou, nikoli podmínkou

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura, specializujeme se na nábor a trénink pracovníků pro automobilový průmysl.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

U Tří lvů 256/5
CZ28082508 České Budějovice
ID: 3925677  Datum zveřejnění: 17.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 100 Kč/hod.