Archeológ

TRIGLAV Archeologická spoločnosť, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových členov do tímu terénnej archeológie. Ak si húževnatý, spoľahlivý človek so zanietením pre terénnu archeológiu tak hľadáme práve teba.

Hľadáme licencovaných terénnych archeológov a absolventov archeológie.

Náplň práce:
- vykonávanie terénneho archeologického výskumu
- organizovanie práce terénneho výskumu
- vykonávanie dokumentovania nálezovej situácie formou základného zamerania, kreslenia, fotografie a popisu
- organizovanie muzeálneho spracovania archeologických nálezov
- vedenie evidencie deponovaného archeologického nálezového fondu
- vykonávanie prvostupňového dokumentovania a vyhodnocovania nálezového fondu
- sústreďovanie, zhromažďovanie informácií z archeologických výskumov
- koordinovanie a riadenie činnosti podľa pokynov a priorít vedúceho
- spracovávanie rôznych podkladov pre nadriadených pracovníkov
- ostatné práce na základe požiadaviek zamestnávateľa
- miesto výkonu zamestnania: podľa požiadaviek zamestnávateľa a práca z domu.

Ako základné benefity ponúkame auto, počítač, telefón a stravné lístky v maximálnej výške.

Príspevok na presťahovanie 200 EUR.

V prípade záujmu nám pošli na náš email triglav.archeologia@gmail.com svoj životopis, stručný motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

archeológia / klasická archeológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Všeobecná zručnosť pri práci s PC - Základy
Pozitívny vzťah k technike - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

TRIGLAV Archeologická spoločnosť s. r. o. pôsobí na trhu 10 rokov primárne na Východnom Slovensku, avšak príležitostne riešime výskumy kdekoľvek na území Slovenska. Venujeme sa terénnej archeológii od hradov a NKP cez líniové stavby, až po priemyselné parky a cesty.

Kontakt

Kontaktná osoba: Václav Horňák
Tel.: +421948331250
E-mail: poslať životopis
ID: 4841783  Datum zveřejnění: 28.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac