Reagujte bez životopisu

Zubný technik

True Dental Laboratory s.r.o.,

Miesto práce
Dlhé Hony 5712/12, Poprad, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
1.07.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac+ dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zhotovovanie modelov, CAD/CAM technológia, fixná protetika, práca s mikroskopom, zubné implantáty, 3D tlač modelov,

Teambuilding, Vianočné odmeny, Kvalitná kávička na pracovisku :D,
Práca s najlepšími klinikami v príjemnom mladom kolektíve.

Kontaktná osoba : Matúš Vernarský 0917 251 382, mail - matusvernarsky@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Exocad - Expert
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Lightroom - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, pracovitosť, zodpovednosť, nekonfliktnosť

Sme mladé a ambiciózne dentálne laboratórium situované blízko krásnej prírody a hôr Vysokých Tatier. Vytvárame dôvody na pekný a skutočný úsmev. Pre nás sú pacienti na prvom mieste. Myslíme si, že každý si zaslúži byť dôležitý a rešpektovaný. Stojíme si za našou prácou, a preto ju ponúkame za férovú cenu. Veríme, že dobrý produkt sa musí predávať za správnu cenu a správnym klientom – tým, ktorí ho dokážu oceniť. Pracujeme so špičkovou technológiou, sledujeme vývoj, modernizujeme prístrojové a materiálové vybavenie našej zubnej techniky podľa najnovších trendov v stomatológii. Naším cieľom je však ponúknuť Vám omnoho viac.

Kontakt

Kontaktná osoba: Matúš Vernarský
Tel.: +421917251382
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4719026  Datum zveřejnění: 3.6.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac