Balič zavazadel na Letiště Václava Havla

TrueStar Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Letiště Václava Havla (PRG), Praha 6, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmínky (brutto)
24024.00

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte změnu? Chcete manuální práci? Chcete dobrou partu lidí? Pak se nám ozvěte. Balíme zavazadla na letišti a nestíháme, budeme rádi, když se nám ozvete a pomůžete.
Mzda 127 Kč/hod, příspěvek na dopravu, výsledkové bonusy, stravenky.
Směnovost práci: 12-hod. směny, 3 dny v práci + 3 dny volna. Nástup ihned. Místo pracoviště: Letiště Václava Havla,Praha.
Stačí nám aby jste hovořili češtinou a měli nějakou základní znalost AJ – občas je třeba říci pár vět s cizinci apod.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Služby balení zavazadel na letišti.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3528208  Datum zveřejnění: 31.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24024.00