Lakýrník s němčinou m/ž/jiné - Rakousko, Salzburg

Trummer Montage & Personal CZ s.r.o.

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
HPP s rakouskou pracovní smlouvou, 13. + 14. plat, hodinová mzda 15,34 € brutto, 2. směna 0,837€, diety 26,40€ netto, příspěvek na ubytování 15€ netto nebo zdarma v personálním domě Trummer, příspěvek na dopravu 20€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

lakování LKW návěsů, přípravné a kontrolní práce. Dvousměnný provoz, práce je dlouhodobá.

Zaměstnanecké výhody, benefity

HPP s rakouskou pracovní smlouvou, 13. + 14. plat, hodinová mzda 18,14€ brutto, 2. směna 0,837€, diety 26,40€ netto, příspěvek na ubytování 15€ netto nebo zdarma v personálním domě Trummer, příspěvek na dopravu 20€

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

www.trummer.eu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalosti německého jazyka - je nutné komunikovat
- ukončené odborné vzdělání a výuční list
- praxe v oboru
- flexibilita a samostatnost
- ochota cestovat a pracovat přesčas
- ŘP sk. B a vlastní auto

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trummer Personalservicegruppe, založená v roce 1987 a s 25 pobočkami ve střední Evropě, se specializuje na zajišťování a zprostředkování kvalifikovaných pracovníků a inženýrů pro více než 1200 klientů ve střední Evropě.
ID: 4291159  Datum zveřejnění: 12.7.2023