Asistent/Asistentka s NJ do personální agentury

Trummer Montage & Personal CZ s.r.o.

Místo práce
České Budějovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc dle kvalifikace a praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme zajímavou, pestrou a dynamickou práci s každodenní němčinou, odpovídající platové hodnocení, příjemnou kancelář v centru ČB, zapracování na pobočkách v Rakousku, přátelský kolektiv, možnost seberealizace. Nástup dle dohody.

Zaměstnanecké výhody, benefity

13. plat

Informace o náboru

Prosíme o zasílání životopisu pouze v němčině.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

www.trummer.eu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

personalistika

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- znalost němčiny min. B2, tj. velmi dobře slovem i písmem
- komunikativní osobnost – denně probíhá intenzivní komunikace s pobočkami v Rakousku, v Německu a ve Švýcarsku (telefon, mail)
- odolnost vůči stresu, práce je velmi dynamická – jde o zaměstnávání českých a slovenských pracovníků v zahraničí
- nadšení při práci s lidmi, angažovanost, pozitivní přístup k řešení každodenních problémů, spolehlivost, samostatnost a pečlivost
- praxe v personalistice není nezbytnou podmínkou, ale může být výhodou
- Znalosti PC – MA Office, sociální sítě - podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trummer Personalservicegruppe, založená v roce 1987 a s 25 pobočkami ve střední Evropě, se specializuje na zajišťování a zprostředkování kvalifikovaných pracovníků a inženýrů pro více než 1200 klientů ve střední Evropě.