Pracovníci úklidu s němčinou M/Ž Rakousko - Steiermark a Kärnten

Trummer Montage & Personal CZ s.r.o.

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
HPP s rakouskou pracovní smlouvou, 13. + 14. plat, hodinová mzda 11,11€ brutto plus příplatky za směnnost, diety 26,40€ netto, příspěvek na ubytování 15€ netto.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úklidové práce v nemocnicích a termálních lázních, 2 - směnný provoz. Komunikativní němčina PODMÍNKOU, praxe výhodou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

HPP s rakouskou pracovní smlouvou, 13. + 14. plat, hodinová mzda 11,11€ brutto plus příplatky za směnnost, , diety 26,40€ netto, příspěvek na ubytování 15€ netto.
Ubytování zajištujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

www.trummer.eu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalosti německého jazyka - je nutné komunikovat
- ukončené odborné vzdělání a výuční list
- praxe v oboru
- flexibilita a samostatnost
- ochota cestovat a pracovat přesčas
- ŘP sk. B a vlastní auto

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trummer Personalservicegruppe, založená v roce 1987 a s 25 pobočkami ve střední Evropě, se specializuje na zajišťování a zprostředkování kvalifikovaných pracovníků a inženýrů pro více než 1200 klientů ve střední Evropě.
ID: 4307707  Datum zveřejnění: 15.6.2022