Zámečník s němčinou (m/ž/jiné) do Rakouska, lokalita 1170 Wien - Super lokalita

Trummer Montage & Personal CZ s.r.o.

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
práce na rakouskou pracovní smlouvu, 13. a 14. plat, diety, příspěvek na ubytování, příspěvek na dopravu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zámečnické práce v soukromých domácnostech, př. montování dveřních rámů, podmínkou je dobrá znalost němčiny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce na rakouskou pracovní smlouvu, 13. a 14. plat, hodinová mzda 16,34 € + diety EUR 26,40 čistého na den + příspěvek na ubytování EUR 15,- na den - ubytování zajištujeme, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti.

Informace o náboru

dobrá znalost němčiny,
řidičský průkaz sk. B
praxe v oboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost Trummer Personalservicegruppe, založená v roce 1987 a s 25 pobočkami ve střední Evropě, se specializuje na zajišťování a zprostředkování kvalifikovaných pracovníků a inženýrů pro více než 1200 klientů ve střední Evropě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

zamečník, instalatér

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

A

Osobnostní předpoklady a dovednosti

dobrý znalost němčiny
ukončené odborné vzdělání a výuční list
řidičský průkaz sk. B - vlastní auto
flexibilita a samostatnost
ochota cestovat a pracovat přesčas

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 4455476  Datum zveřejnění: 24.4.2023