Pracovníci do produkce (m/ž/jiné) s němčinou Kovo/Slévarenský Sektor lokalita Altenmarkt bei St. gallen

Trummer Montage & Personal CZ s.r.o.

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Rakouská pracovní smlouva na HPP, 13.a14.plat, dlouhodobý pracovní poměr, mzda € 14,60 brutto + 26,40€ netto (diety)+ 15€ netto (ubytování, zajištujeme) + příplatky za směnný provoz.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PŘEDCHOZÍ PRAXE NENÍ PODMÍNKOU, FIRMA SI SAMA ZAPRACUJE.

Pracovní doba - nepřetržitý provoz, včetně nočních směn

Jednotlivá oddělení ve firmě- strojní výroba, slévárna, tavírna
Pracovní pozice:
1. Výrobní zaměstnanec ve strojním zpracování
2. Výrobní zaměstnanec ve slévárně
3. Tavič
4. Asistent údržby hydraulických zařízení
5. Údržbář nářadí
7. Zaměstnanec pro čištění hal

Následující zkušenosti jsou výhodou:
• frézky a brusky, automatické odjehlovací stroje
• Přepracování tlakově odlitých dílů, broušení, odjehlování, rovnání atd.
• jednoduchá údržba a opravy

Požadujeme:

• Základní technické porozumění
• Ochota pracovat na směny (pozor i noční směny)
• Schopnost pracovat v týmu
• Dostatečná znalost němčiny žádoucí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Informace o náboru

ZNALOST němčiny
řidičský průkaz sk. B

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost Trummer Personalservicegruppe, založená v roce 1987 a s 25 pobočkami ve střední Evropě, se specializuje na zajišťování a zprostředkování kvalifikovaných pracovníků a inženýrů pro více než 1200 klientů ve střední Evropě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

kovo.slévárenský sektor

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

komunikativní znalost němčiny,
řidičský průkaz sk. B - vlastní auto

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 4462786  Datum zveřejnění: 1.6.2023