Řezník s němčinou (m/ž/jiné) do Rakouska, skvělá lokalita 3250

Trummer Montage & Personal CZ s.r.o.

Místo práce
Rakousko (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Rakouská HPP, 13.a 14.plat, hodinová mzda 15,19€, diety 26,40€, ubytování zajištujeme a přispíváme 15€.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Bourání a zpracovávání masa, výroba tovaru a polotovaru, lahůdek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

www.trummer.eu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

potravinářství - zpracování masa

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

dobrá znalost němčiny. Životopis posílat v němčině.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trummer Personalservicegruppe, založená v roce 1987 a s 25 pobočkami ve střední Evropě, se specializuje na zajišťování a zprostředkování kvalifikovaných pracovníků a inženýrů pro více než 1200 klientů ve střední Evropě.
ID: 4534576  Datum zveřejnění: 8.3.2023