Pokrývač/Pomocník (m/ž/jiné) s němčinou do Rakouska, 8983 Bad Mitterndorf

Trummer Montage & Personal CZ s.r.o.

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Práce na rakouskou pracovní smlouvu, na HPP, 13. a 14. plat, plat na hodinu od 15,39 € brutto, diety 26,40 € na den + ubytování je zajištěno a plně hrazeno.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokrývačské a klempířské práce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Informace o náboru

znalosti německého jazyka - je nutné komunikovat
- ukončené odborné vzdělání a výuční list
- praxe v oboru
- flexibilita a samostatnost
- ochota cestovat a pracovat přesčas
- ŘP sk. B a vlastní auto

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

16.5.2024 (zbývá ještě 17 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

www.trummer.eu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

stavebnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

komunikativní němčina, zkušenosti v dané profesi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trummer Personalservicegruppe, založená v roce 1987 a s 25 pobočkami ve střední Evropě, se specializuje na zajišťování a zprostředkování kvalifikovaných pracovníků a inženýrů pro více než 1200 klientů ve střední Evropě.

Kontakt

Kontaktní osoba: Irena Chaloupková
Tel.: +420608825535
E-mail: poslat životopis
ID: 4658561  Datum zveřejnění: 15.4.2024