Jak Vám poradíme?

IT Security Officer | TOP Fintech na Slovensku

Trust Pay, a.s.

Miesto práce
Za kasárňou 1, Nové Mesto, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/mesiac+13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme špecialistu v oblasti IT bezpečnosti, ktorý by u nás prevzal úlohu IT Security Officera. Vašou náplňou práce bude neustále hľadanie slabín v IT bezpečnosti a ich následné riešenie.

Na tejto pozícii budete aktívne spolupracovať s oddelením IT prevádzky, programátormi aj managementom či dodávateľmi.

Kľúčové aktivity:
> Analýza, návrh a implementácia nových bezpečnostných opatrení
> Analýza IT systémov na bezpečnostné slabiny
> Monitoring úrovne bezpečnosti
> Pomoc s reakciou na prípadné bezpečnostné incidenty
> Interné vzdelávanie a školenie obozretného sa správania pri práci s rôznymi aplikáciami a prostrediami
> konzultácie pre developérsky team pri vývoji aplikácií, ktoré budú musieť spĺňať bezpečnostné požiadavky

+ práva v mladom a dynamickom kolektíve v stabilnej a rastúcej firme
+ možnosť home-officov
+ pravidelné teambuildingové aktivity
+ podpora odborného rastu a kvalifikácie
+ 13. plat

Pre viac informácií ohľadom výberového konania alebo samotnej pozície píšte na: [email protected]

Spoločnosť Trust Pay, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Zaslaním životopisu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické / Informatické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

V spoločnosti TrustPay, a.s. je IT bezpečnosť skôr založená na technických znalostiach ako na riadení procesov, a preto požadujeme od kandidátov silné technické pozadie. Je potrebné, aby uchádzač rozumel internetovým hrozbám a rozumel bežným zraniteľnostiam Windows infraštruktúr.

Očakávame:
> Orientáciau v bezpečnostných technológiách
> Iniciatívnosť a samostatnosť
> Technické alebo IT Security certifikácie výhodou
> Predošlé skúsenosti s prostrediami podľa štandardu PCI DSS, alebo iným bezpečnostným štandardom výhodou.

TrustPay, a.s. je platobná inštitúcia s takmer 12 ročnou tradíciou, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom (aj počas pandémie), s detašovanými pracoviskami vo viacerých krajinách. Spoločnosť je úspešná v oblasti FINTECH, vyvíja a využíva najmodernejšie finančné technológie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Za kasárňou 1
83103 Bratislava

Kontakt

Kontaktní osoba: Judita Rintelova
E-mail: poslat životopis
ID: 3186081  Datum zveřejnění: 8.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac