Reagujte bez životopisu

IT Recruiter

TTP Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Sokolovská 100/94, Karlín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat:

- zakázky našich klientů na zejména IT pozice
- Vyhledávat a doporučovat vhodné kandidáty (consultanty, perm), mapovat trh
- Odpovídat za recruiting proces – organizace, pohovory, feedbacks, vyjednávání
- Administrativa obchodní dokumentace
- Spolupracovat s obchodníky
- Starat se o naše kandidáty umístěné u zákazníka

Koho hledáme:

- Pracovitého a odhodlaného člověka / can-do-it attitude
- S citem pro lidi, obchod a znalostí IT oboru
- Komunikativního optimistu, který se nebojí telefonu
- Zkušenost s náborem lidí
- Se znalostí AJ

Co nabízíme:

- Spoustu zajímavé práce a zajímavé klienty
- Odpovídající finanční hodnocení
- Fajn kolegy
- Know-how a podporu všeho druhu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TTP je mladá, dynamická společnost, která se zaměřuje na personálně-poradenské služby. Od svého založení v roce 2010 se soustavně vyvíjí, což potvrzuje založení sedmi poboček, nárůst počtu interních zaměstnanců a skupinového obratu a především mezinárodní expanze ve střední, západní a východní Evropě.
ID: 4107051  Datum zveřejnění: 1.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc