Přípravář podzemních staveb

TuCon a.s., organizační zložka ČR

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 Kč/měsíc- finální mzda závisí na praxi a individuálních zkušenostech kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ve fázi předvýrobní:
- Kontrola projektové dokumentace
- Zpracování kompletní technické přípravy k ocenění stavby
- Tvorba harmonogramů, nasazení personálu a strojů
- Tvorba a kontrola pracovních postupů
- Spolupráce s technickým oddělením, projektanty
- Kalkulace cen stavebních prací
Ve fázi výrobní:
- Znalost kompletní dokumentace stavby
- Vypracování Kontrolně - zkušebního plánu, technologických postupů
- Výběr subdodavatelů
- Objednávání materiálu
- Administrativní podpora výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavou a různorodou práci
- Možnost růstu a dalšího vzdělávání
- Finanční ohodnocení dle odpovídajících zkušeností
- Telefon a notebook i k vlastnímu použití
- Proplácení jízdného, 13.plat, stravenky v plné výši hrazené
zaměstnavatelem

Informace o náboru

Společnost TuCon a.s. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost TuCon a.s. -organizační složka ČR, Husinecká 903/10 Žižkov, 130 00 Praha 3 zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Stavebního

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ nebo SŠ stavebního směru, podzemní stavby výhodou
- Praxe (na pozici nebo v oboru): min 2 roky
- Znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
- Znalost norem, materiálů a technologických postupů
- Technické myšlení
- Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, iniciativní přístup, smysl pro fair-play, týmovost
- Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Stavební společnost TuCon, a.s., se sídlem v Žilině úspěšně působí v oblasti stavebního podnikání na Slovensku i v zahraničí, především jako dodavatel stavebních prací v segmentu podzemního stavitelství a v oblasti budování inženýrských staveb.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 4777832  Datum zveřejnění: 8.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc