Čašník - obsluhujúci personál

TurboVision s.r.o.

hotel zum Edelacker, ul Schloss 25, Freyburg ( Saale- Unstrut ), Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky po dohode. Min mzda 8,50 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho nemeckého partnera Hotel zum Edelacker hľadáme zamestnanca do ich pracovného tímu.
4 hviezdičkový hotel v Nemecku hľadá čašníka- obsluhujúci personál
- obsluha klientov za barom a v reštaurácii

pomoc pri zabezpečení ubytovania
práca v nadštandardnom hoteli v krásnom prostredí
získanie zaujímavých skúseností
lukratívne ohodnotenie
možnosť vzdelávania
stále pracovné miesto
práca v mladom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

prosíme o zasielanie životopisov v nemeckom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

čašník/ barman

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

hľadáme šikovného, pracovitého zamestnanca, ktorý ocení možnosť
pracovať a získať nové skúsenosti v 4 hviezdičkovom hoteli v Nemecku. Dáme prednosť zamestnancovi flexibilnému, ústretovému, schopnému komunikovať s klientami na požadovanej úrovni a zároveň zabezpečovať a plniť povinnosti vyplývajúce z pozície. Môže ísť aj o absolventa hotelovej školy.

firma TurboVision sa zameriava na vývoj internetového softvéru, realizáciu web stránok, mobilných internetových platforiem, web aplikáciíí a všetkého čo súvisí so svetom inetrnetu.
Pre nášho nemeckého partnera hľadáme zamestnanca do ich pracovného tímu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2103124  Datum zveřejnění: 6.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: platové podmienky po dohode. Min mzda 8,50 EUR/hod.