Specialista v oboru PO a BOZP (OZO)

TUSAN s.r.o.

Místo práce
Bohumila Hájka 185, Popovice, Králův Dvůr, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do společnosti s dlouholetou tradicí v oboru protipožární ochrany a bezpečnosti práce hledáme "technika PO a BOZP" k zajištění těchto služeb pro stávající klientelu.

- zajišťování komplexních služeb v oblasti BOZP a PO pro klienty z různých oborů
- provádění školení a odborné přípravy v oborech PO a BOZP
- plnění úkolů na úseku PO a BOZP dle požadavků platných právních norem
- zpracování základní dokumentace PO a BOZP
- aktualizace dokumentace PO a BOZP
- řešení mimořádných událostí v oblasti PO a BOZP, provádění kontrol
- účast na kontrolách orgánů státní správy
- jednání s orgány státní správy na úseku PO a BOZP

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností přechodu na HPP na dobu neurčitou
- stálá měsíční mzda a podíl na zisku z odvedené práce
- pružná pracovní doba
- možnost home office
- hrazená školení, semináře, kurzy a možnost dalšího vzdělávání v oboru
- příjemné pracovní prostředí
- zázemí stabilní společnosti s tradicí v oboru
- zajištění potřebné výpočetní techniky a technického vybavení
- získání praxe v oboru v rámci širokého spektra odvětví na trhu
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování apod.)
- služební telefon a notebook
- služební automobil

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Osvědčení o odborné způsobilosti v PO dle § 11 zákona č. 133/1985 Sb. nebo osvědčení o odborné způsobilosti v prevenci rizik v BOZP dle zákona 309/2006 Sb.
- znalost platných právních norem v oboru a závazných ČSN z oboru
- komunikační dovednosti, pozitivní a vstřícný přístup k obchodním partnerům
- reprezentativní vystupování a jednání, profesionální vystupování
- schopnost pracovat nejen samostatně, ale i v týmu
- zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu při řešení problémů, ale i organizaci vlastní práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost poskytující komplexní služby PO a BOZP na českém trhu již 30 let.
ID: 4075683  Datum zveřejnění: 6.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc