Reagujte bez životopisu

Elektrikár do Nemecka

Tvoj Sen – GaLa stav s.r.o.

Miesto práce
Ulm, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
25 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Elektromontazne prace
- VDE Merania
- Zapisovanie hodnot
- Vedenie protokolu
- Odstranovanie chyb
- Zapajanie rozvodnych skrin a odovzdavanie do prevadzky
- Ovladanie dokumentacie a citanie planov
- Komunikacia s vedenim stavby v Nemeckom jazyku ( Nie anglicky )

- Moznost nadcasov
- Poskytnutie naradia
- Dohoda turnusov
- 2 tyzdnova splatnost faktur
- poskytnutie ubytovania do 15km od pracoviska
- stabilna praca celorocne

Hladame 2 elektrikarov na projekt pre Siemens . Minimalne s praxou 5 rokov , pracuje sa tyzdenne 55 hodin nie je to ale podmienkou . Turnusy su podla dohody prevazne 3 +1 , splatnost faktur je 14 dni , potrebny je osobny vercajg ostane bude poskytnute nasou firmou .Idealne je poslat zivotopis s popisom a praxou . Pre viac informacii nas kontaktujte .

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektro

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word , Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Hladame uchadzacov na dlhodobejsi projekt do Nemecka kde aspon jeden s dvojice elektrikarov hovory plynule nemecky a ma prax aspon 5 rokov . Jedna sa hlavne o merania pred odovzdanim do prevadzky pricom v pripade potreby je odstranit zavady alebo najst poruchy . Uchadzac bude zaskoleny na danu cinnost ( VDE Merania v prevaznom case )Preto je dolezite ovladat nemcinu slovom aj pismom .

Stavebná firma GaLa stav s.r.o. s.r.o. realizuje široký okruh stavebných prác od rekonštrukcií a výstavby drobných objektov pozemných stavieb, cez rodinné domy a garáže až po výstavbu polyfunkčných, administratívnych alebo priemyselných objektov. Vyroba a predaj rozvadzacov .

Medzi našich spokojných zákazníkov patria domace ale aj zahranicne spolocnosti .Nasa momentalna spolupraca je v oblasti Nemecko - Bavorsko a oblast Baden Würtemberg zameranie na montazne prace priemyselnych , polyfunkcnych budov a nemocnice od samotneho zaciatku az po odovzdanie do prevadzky .
Pre viac informacii 00491774492679

Na každy nami realizovany projekt dohliada skúsený stavbyvedúci z dlhoročnou praxou.
ID: 4178042  Datum zveřejnění: 5.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 EUR/hod.