Obchodní zástupce

twd CZ, s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
1.7.2023
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsícBonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby,

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O firmě

Jste komunikativní, rádi cestujete? Chcete vědět o technických novinkách v nábytkářském a stavebním průmyslu a o jejich aplikaci v praxi? Baví Vás obchod? Pokud ano, tak hledáme právě Vás. Nového člena do týmu, který chodí do práce, která jej naplňuje.
Po zaškolení bude Vaší náplní práce obchodní činnost, služební cesty po celé ČR a dispečink.

Jsme stabilní prosperující rodinná firma působící na trhu 30 let s obratem 750 milionů českých korun. V České republice působíme od roku 2009. Zaměřujeme se na prodej nábytkového a stavebního kování v celé ČR.

Popis pracovní nabídky po zaškolení

Obchodní činnost – samostatný prodej výrobků společnosti
Služební cesty a aktivní obchodní činnost 2–3 dny v týdnu
Vyhledávání nových obchodních příležitostí u nových i stávajících zákazníků a pravidelné osobní i telefonické kontakty.
Kalkulace, vytváření a prezentace nabídek zákazníkům a potenciálním zákazníkům
Příjem a vyřizování objednávek – dispečink.
Poskytování rad a informací o prodávaném zboží obchodním partnerům včetně případného předvedení nabízeného zboží či výrobku, jeho funkcí i způsobu obsluhy;

Požadujeme

Řidičský průkaz sk. B a ideálně už najezděné nějaké kilometry, VŠ/SŠ vzdělání, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, dobrá uživatelská znalost práce na PC: MS Excel, Word, znalost prodejních procesů a technik, spolehlivost, zodpovědnost a časová flexibilita. Příjemné vystupovaní a proklientský přístup.

Nástup možný od 1. 7. 2023 ( do 15.6.2023 máme nábor)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme

Motivující finanční ohodnocení (základní plat + prémie podle dosažených obchodních výsledků a plnění cílů), služební automobil, smartphone a notebook, příspěvek na stravování. Práce v příjemném kolektivu do 10 zaměstnanců v prostorách vysokého standardu. Práce ve standardní pracovní době, ne na směny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Mírně pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft 365 - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

ideálně už najezděné nějaké kilometry

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti na obdobné pozici výhodou, znalost prodejních procesů a technik, spolehlivost, zodpovědnost a časová flexibilita. Příjemné vystupovaní a proklientský přístup.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Velkoobchod a maloobchod s nábytkovým a stavebním kováním. Rodinná firma s 30 letou tradicí a pevným postavením na trhu. Dlouhodobým posláním firmy je komplexní servis pro zákazníky a dobré pracovní prostředí pro zaměstnance.
ID: 4578912  Datum zveřejnění: 15.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc