Nástrojař

Tyco Electronics EC Trutnov s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Komenského 821, 541 01 Trutnov, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nástrojaři (72221)

Pracoviště a kontakty

Firma:Tyco Electronics EC Trutnov s. r. o., IČ 47455403
Pracoviště:Tyco Electronics EC Trutnov s.r.o., Komenského 821, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁSTROJAŘ
Co bude Vaší náplní práce?
- výroba a montáž nářadí, přípravků, měřidel a atd.
- výroba a montáž jednoúčelových zařízení, montážních prvků a jednotek pro linky
- výroba náhradních dílů pro střižné nástroje a lisovací formy
- montáž linek pro závody TYCO do celého světa ( Brazílie, Portugalsko, Mexiko, Rakousko … )
- údržba a výroba střižných nástrojů
- údržba a výroba lisovacích forem
- údržba výrobních linek a jednoúčelových zařízení
Co od Vás očekáváme?
- vyučení v oboru nástrojař
- praxe v oboru minimálně 2 roky výhodou
- dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
-odpovědnost, samostatnost a flexibilitu
- přesnost, preciznost
- praxe na obráběcích strojích vítána ( frézka , soustruh , bruska )
- práce na 2 směny
A co nabízíme?
- práci v dynamickém týmu orientovaném na výsledky
- individuální přístup a prostor pro profesní růst
- motivující finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- odměnu za neabsenci.
- volitelný online systém benefitů
- výhodné tarifní smlouvy s mobilním operátorem
- dotované stravování v areálu společnosti
- firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích

Poslední změna:2016-11-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11737560758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou