Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Technik správy budov
Správci objektů (51530)

Pracoviště a kontakty
 
Firma:Tyco Electronics EC Trutnov s. r. o., IČ 47455403
Pracoviště:Tyco Electronics EC Trutnov s.r.o., Komenského 821, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1
 
Vlastnosti volného místa
 
Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Poznámka k volnému místu:TECHNIK SPRÁVY BUDOV - SŠ vzdělání v technickém oboru výhodou, odbornou způsobilost v elektrotechnice podle vyhl. 50/78 Sb. § 7 výhodou, zkušenosti s obsluhou vyhrazených technických zařízení ( tlakové nádoby, elektroinstalace, plynová zařízení, zařízení na výrobu stlačeného vzduchu), dobrá znalost PC, zkušenost s obsluhou /údržbou VZV a pracovními plošinami, spolehlivost, samostatnost, svědomitost, zodpovědnost, manuální zručnost, velmi dobré technické uvažování, pozitivní přístup k technologiím, zkušenosti na obdobné pozici výhodou.
Náplň práce: provoz a údržba infrastruktury budov a okolí, zajištění provozuschopnosti budov, souvisejících služeb vč. pravidelné údržby, zajištění oprav a instalace zařízení, pravidelná kontrola objektů, jejich technického stavu, samostatně technicky analyzovat a následně řešit vzniklé závady na elektrickém a strojním zařízení a podpůrných technologiích, kontrola pořádku a čistoty veškerých místností v budovách a okolí, spolupráce se specialisty při uvádění nových strojů a zařízení do provozu, údržba a pravidelný servis firemního vozového parku, spolupráce a komunikace s dodavatelskými firmami, úklidovou firmou aj.
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, 13. plat, odměnu za neabsenci, dotované stravování, volitelný online systém benefitů.
V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail nebo kontaktujte personální oddělení na uvedené adrese.
 
Poslední změna:2016-11-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11783130776
 

ID: 2830782   Datum zveřejnění: 29.11.2016  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.