Specialista controllingu

U & SLUNO a.s.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
únor / březen 2022

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme posilu do týmu společnosti U&Sluno, IT firmy, na pozici Specialista projektového controllingu.

Co tě ve Slunu čeká
- zaštítění projektového controllingu
- intenzivní komunikace s projektovými manažery, účetním oddělením a vedením společnosti
- kontrola projektových plánů vs skutečnost
- zpracování reportingu

Jaké znalosti a dovednosti bys měl/a mít
- můžeš se pochlubit VŠ ekonomického směru
- máš obecné znalosti účetnictví (víš co jsou nákladové a výnosové účty) nebo znalosti projektové metodiky
- velmi dobrá znalost MS Excel (tabulkám se člověk nevyhne)
- velmi dobré analytické schopnosti
- znalost angličtiny na úrovni B1
- velmi dobré komunikační schopnosti

Co ti můžeme nabídnout
- práci v přátelském týmu, do kterého nebudeš mít problém zapadnout
- sídlíme blízko centra Ostravy
- nabízíme home office, pokud o něj máš zájem
- zajistíme ti odborné školení
- máme nejen stravenkový paušál, ale také společné pondělní snídaně a čokoládové středy
- pro sport můžeš využít Multisport kartu nebo badmintonové kurty blízko firmy a mnoho dalších výhod, které můžeme společně probrat na kávě nebo čaji

Nezalekni se našich požadavků! Pokud splňuješ jen některé požadavky, zkus se přihlásit. Za zkoušku přece nic nedáš a pro šikovné lidi se u nás práce vždycky najde.

Informace o náboru

Životopis v českém jazyce zasílejte přes odpovědní tlačítko.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomické obory

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderní, dynamická a projektově řízená společnost. Patříme k předním poskytovatelům informačních technologií a poradenských služeb pro oblast obchodu, logistiky a distribuce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4243567  Datum zveřejnění: 21.1.2022