Tesár-Betonár do Holandska, dlouhodobě, stálý pracovní poměr na základě holanské pracovní smlouvy

UBT Medikus Deutschland

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
okamžitě nebo po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme šikovným stavebním tesařům, stavbařům, šalařům a betonářům zajímavou a dlouhodobou pracovní pozici v Holandsku v oblasti výstavby dálnic, viaduktů, aquaduktů. mostů a pilířů.

- montáž a demontáž klasického dřevěného bednění nebo systémového Peri a
Doka
- betonářské práce /kosmetika a opravy betony/

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na emailovou adresu: [email protected]

Hotline: 0049 173 984 90 93
www.ubt-dresden.de
www. fridayeurotech.nl

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé finanční ohodnocení za 40 hod týdenní pracovní dobu
- možnost přesčasů /během týden + 25%, sobota + 50%, neděle a svátky + 100%/
- garance týdenní výplaty
- pěkné ubytování zdarma
- dovolená 25 dní
- možnost turnusů a vytváření pracovních skupin, kdy jeden pracovník hovoří
anglicky a německy
- holandská pracovní smlouva na základě holandské legislativy
- dlouhodobá spolupráce

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš životopis na emailovou adresu:
[email protected]

Po té budete kontaktováni telefonicky nebo emailem a pozváni k ústnímu pohovoru za účelem vstupu do zaměstnání v Holandsku. Nástup je možný okamžitě nebo po dohodě. Pokuď od nás neobdržíte od 03.10.18 žádnou odpověď, nebyl jste bohužel prozatím vybrán na danou pozici.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

stavební tesař, tesař, šalař, betonář, zedník, stavbár

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- alespoň 2 roky praxe v daném oboru /stavebnictví/
- znalost německého nebo anglického jazyka
výhodou
/možnost vytváření kombinovaných pracovních
skupin, kdy polovina skupiny hovoří anglicky
nebo německy a polovina ne/
- osobní automobil výhodou, ne podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Německá společnost UBT , od roku 2004 na německém a nizozemském trhu v oblasti zdravotnictví, strojírenství a stavebnictví.

UBT Medikus - specialista v oblasti Vaší kariéry ve zdravotnictví. /zdravotní sestry, dipl.zdravotní sestry, lékaři/

UBT Maschinenbau - zaměření na strojírenské obory, oblast kovoobrábění /všechny CNC obory/

UBT Industry - zaměření na stavební obory /tesař, šalař, betonář, malíř/ a elektro /elektromontér, MSR-technik/

Stále aktuální pracovní nabídky pro odborníky, kteří mají zájem o seriózní a dlouhodobou spolupráci na základě pracovních smluv v Německu a Benelux státech.
ID: 2548987  Datum zveřejnění: 3.9.2018