Reagujte bez životopisu

Telefonická podpora v Nemčine C1

Ubytovanie FOR YOU, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Máj 2021
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vhodné aj pre:

- mamičky / otcov na materskej /rodičovskej dovolenke
- absolventov stredných a vysokých škôl
- práca popri zamestnaní
Dohodári / Brigádnici - Mzda je uvádzaná brutto:

- T0 - nástupná mzda - 4€/hod
- T1 - po odpracovaní 150 hodín - 4,25€/hod + 50€ prémie
- T2 - po odpracovaní 300 hodín - 4,5/hod + 100€ prémie
- T3 - po odpracovaní 600 hodín - 4,75€/hod + 150€ prémie
- T4 - klientský špecialista na zájazdy - 6€/hod

Uchádzači prejdú telefonickým pohovorom s konateľom Cestovnej kancelárie a potom nasleduje tel. pohovor s nemecky hovoriacou pracovníčkou, kde preveríme úroveň jazykových znalostí.

Úspech -> Pozvánka na pobočku :)

Uchádzači so znalosťou / základmi anglického jazyka majú výhodu.

Certifikáty, diplomy a iné papiere sú krásne ale... nezaručujú reálnu kvalitu... V mnohých prípadoch nepoužiteľné. Kvôli tomu je pohovor vedený v nemeckom jazyku. Hľadáme kvalitu a nie kvantitu :)

Podmienkou je hlavne komunikatívna nemčina, (keďže voláme hlavne s nemecky hovoriacimi zákazníkmi) a chuť učiť sa nové veci, t. j. na vše ostatné ťa zaučíme.

Tešíme sa teba :)

- rodinne nastavená firma (t.j. vieme, že každý máme rodinu a deti, preto pracovnú dobu neberieme ako problém, ale ako výzvu pre zladenie osobného a pracovného života)

- prac čas po/pia od 7:30 do 15:30

- telefonovanie je cez notebook cez internet náš systém (CloudTalk služba)
- služobný notebook/pc - po odpracovaní 600 hodín

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
31.5.2021

31.5.2021 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nezáleží

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota, ústretovosť a pružnosť v myslení (flexibilita, improvizačné spôsobilosti ) pri riešení vzniknutých problémov

- ak si veselý, pohodový typ človeka s vôľou pracovať...
lebo kde nie je vôľa, tam nie je cesta !!!

Máme oprávnenie Cestovnej Kancelárie - vyhľadávanie, rezervácie, reklamácie + iné činnosti spojené so sprostredkovaním ubytovania pre firmy (hlavne stavebné, personálne a montážne) v zahraničí.

Špecializujeme sa hlavne na nemecky hovoriace krajiny. Momentálne riešime cca 12 krajín. Našou úlohou je prehľadať región, kam konkrétna firma smeruje a ponúknuť vhodné ubytovacie zariadenia za primeranú cenu / kvalitu.

Zastupovaním klientov pri obsadzovaní ich bytov v zahraničí hlavne DE (niečo na spôsob rezervačnej kancelárie) + ich sprostredkovanie.

Sprostredkovanie obchodu medzi firmami v stavebnom a výrobnom odvetví.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Unterkunft Suche GmbH s.r.o.
Biznis centrum Jantár, Jantárová 30
04001 Košice
ID: 3728690  Datum zveřejnění: 15.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 EUR/hod.