Reagujte bez životopisu

Konzultant predaja v e-shope s českým jazykem

UDERMAN s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 18 000 Kč/měsíc18000kč fix + prémie podle tvého výkonu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co znamená pracovat pro nás?

- Získáš pracovní rodinu a určitě se u nás budeš cítit super
- Dostaneš multisport kartu a přístup k Learn2code
- Zažiješ super teambuildingy a různé soutěže
- Možnost si vydělat až 24 000Kč / 950€ brutto (ale strop si určuješ sám!) na TPP/HPP
- Možnost pracovat i na OSVČ/SZČO /po dohodě/
- Naše firma sídlí v Prešove na Slovensku, pokud žiješ v Česku nebo na Slovensku a chceš pracovat můžeš tuto práci vykonávat z domu.

Co budeš dělat?

- komunikovat s našim zákazníkům
- Poradenství zákazníkům o našich produktech
- Vytváření cenových nabídek (i pro velkoobchodní spolupráce)
- Budeš odpovídat na požadavky našich zákazníků (Velikost, vlastnost produktu ...)
- Budeš komunikovat se zákazníkem na denní bázi
- Budeš pracovat od 08:00 do 16:30 PO-NE

Co u tebe uvítáme?
- Technickou zdatnost v auto -moto segmentu (výměna dílů v autech, nářadí, apod.)
- Trpělivost se zákazníky a pochopení, že zákazník se spoléhá na nás
- Máš chuť řešit nejasnosti, vyhledávat, ověřovat a zjišťovat
- Práci na počítači, víš si dohledat informace na internetu
- Rád se učíš stále nové věci
- Češtinu nebo slovenštinu na výborné úrovni jako v hovorové i psané podobě.
- Bydlisko v Ostravě, nebo jej okolí

Jak probíhá výběrové řízení?
- Po odeslání životopisu obdržíš dotazník na vyplnění
- Kontaktujeme Tě telefonicky nebo e-mailem,
- Po vzájemné dohodě si dohodneme osobní nebo online setkání
- zaškolíme se a pracuješ na denních vítězstvích

Naše sídlo společnosti je v Ostravě, proto bychom rádi uvítali nového kolegu také v tomto městě, který by jednou za čas navštívil i naše prostory. Jinak je práce formou home - office, potřebuješ tedy své základní vybavení jako notebook / pc, sluchátka.

Staň se členem našeho SuperPower tým, a už nikdy se nebudeš nudit :)
Pokud Tě práce zaujala, neváhej zaslat životopis!

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Výrazné zaměstnanecké slevy na náš široký sortiment (u nás neřešíš otázku "co koupím jako dárek pro ....)
- Získáš SuperPower kolegů, kteří zde budou pro Tebe tak jako ty pro ně
- Learn2Code kurzy
- Multisport kartu
- Možnost ovlivnit si svou mzdu
- Parkování přímo v areálu

Informace o náboru

Po odeslání životopisu obdržíš dotazník, následně tě kontaktujeme telefonicky a domluvíme si schůzku (napr. online)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

auto-moto, ekonomika, manažment, komunikácia, obchod,

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

e-commerce, telefonista, support, helpdesk operátor

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Nebojíš se zvednout telefon a vykomunikuje nevykomunikovateľné
- Rád řešíš záhady (Ztracených balíků)
- Si trpělivý a víš, co znamená práce s lidmi
- Si obrněný vůči stresu, nechceš mít stereotypní den

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme rychle rostoucí firma, která má síť internetových obchodů na Slovensku, Česku a širším zahraničí. Naším cílem je dodávat takové produkty, které zlepší našim zákazníkům život, stejně tak jako zlepšují ten náš.
Sídlíme přímo v Prešove na Slovensku ve skvělé lokalitě Nižná Šebastová. Náš kolektiv tvoří tým šikovných lidí - pracovní rodiny - jejichž práce baví. Máme nasazené vysoké tempo a chceme být nejlepší!
Pokud máš i Ty zájem pracovat v takovém kolektivu a najít si uplatnění v tomto směru pošli nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4070220  Datum zveřejnění: 27.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 18 000 Kč/měsíc