Operátor tlače na hárkových tlač.strojoch (Ref. č.: UTP_2018_02)

Ultra Print, s.r.o.

Miesto práce
Pluhová 49, Bratislava, Slovensko, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základ 700 + osobné ohodnotenie 300-500 + príplatky v zmysle zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tlač na ofsetovom 4 farebnom automatizovanom hárkovom stroji Komori.

Riadny pracovný pomer so všetkými zákonnými odvodmi, zamestnávateľ má mnohoročnú tradíciu v branži, stravné lístky, možnosť doškoľovania a zaúčania sa na príslušné technológie. Moderná tlačová technológia. Príjemné pracovné prostredie.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.10.2018 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzťah k práci so strojnými technológiami, fyzická zdatnosť (práca s paletami papiera), schopnosť rýchlo sa učiť, zodpovednosť a precíznosť.

Tlačiareň poskytujúca rýchle a kvalitné služby v oblasti polygrafie, 23 rokov na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Pluhová 49
831 03 Bratislava
ID: 3404810   Datum zveřejnění: 9.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Základ 700 + osobné ohodnotenie 300-500 + príplatky v zmysle zákona.