Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Marketingový špecialista

UMAKOV Group, a. s.

Hornádska 337, Krompachy, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiac13. plat, 14.plat, priebežné odmeny podľa uváženia zamestnávateľa. Po skúšobnej dobe možnosť platového prehodnotenia v závislosti od relevantných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba grafických podkladov pre online a offline marketingové kampane na B2C a B2B úrovni v spolupráci s obchodným oddelením v príslušných jazykoch
- Všeobecná údržba - aktualizácia a úprava obsahu (text, obrázky, videá, parametre, atď.) vo webovom CMS
- Odstraňovanie problémov s obsahom, ktorý sa nezobrazuje správne a eskalujúce problémy, ktoré sa nedajú vyriešiť interne
- Editácia HTML
- Tvorba nového kreatívneho obsahu webových stránok v spolupráci s externou spoločnosťou
- Grafická príprava interných materiálov v spolupráci s ďalšími oddeleniami
- Zapojenie sa do tvorby obsahu pre webovú stránku a sociálne siete
- Práca v informačnom systéme KARAT

- Práca v stabilnej spoločnosti s viac ako 30 ročnou tradíciou
- Príležitosť na sebarealizáciu a odborný rast v rámci medzinárodného prostredia
- Pozícia je vhodná pre tých, ktorí majú záujem o kombináciu IT sveta a marketingu
- Firemné akcie
- Práca v jednozmennej prevádzke
- Služobný telefón, notebook

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis a portfólio s ukážkami Vašich prác priamou odpoveďou alebo na email: [email protected]. Na pracovné pohovory budeme pozývať len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky na danú pracovnú pozíciu. Za pochopenie Vám Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Grafický dizajn, Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Základy
Adobe Photoshop - Základy
CorelDRAW - Základy
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Sociálne média - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Kreatívne myslenie a záujem o nové trendy
- Precíznosť, zmysel pre detail
- Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- HTML 5 animácia – tvorba a programovanie bannerov výhodou
- Znalosť iného cudzieho jazyka a práca v medzinárodnom prostredí výhodou

Spoločnosť UMAKOV už viac ako 30 rokov vyrába a predáva komponenty pre nerezové a sklenené zábradlia čím sa radí medzi stabilné a úspešné spoločnosti v danej oblasti.

V rámci Slovenska, Česka, Poľska a Maďarska v súčasnosti realizuje svoje obchodné aktivity vo vlastnej sieti pobočiek a sieti partnerov. Svoju pôsobnosť rozširuje aj do ďalších krajín EÚ. Spoločnosť disponuje vlastnými výrobnými, obchodnými a administratívnymi priestormi, ktoré kumulatívne predstavujú plochu o výmere už viac ako 30 000 m2.

Vysoká kvalita, rýchle doručenie, viac ako 5000 druhov komponentov na sklade a profesionálna technická podpora robí v súčasnosti z Umakovu jedného z lídrov Európskeho trhu v predaji komponentov pre zábradlia.
Naše portfólio tvoria sklenené systémy, prístrešky, schody, bránové príslušenstvo, kované a nerezové polotovary a novinku predstavujú solárne systémy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4292898  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac