Vodič Flixbusu - 18 000 EUR/čistý ročný príjem

UMBRELLA Coach & Buses s.r.o.

Miesto práce
Hlavné mesto Praha (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
BRUTTO základná mzda od 900 až 1400 EUR/mesiac, garantujeme minimálne čistý ročný príjem 18 000 EUR/rok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelná medzinárodná a vnútroštátna autobusová doprava po celej Európe
- vodičský preukaz typu D, profesný preukaz
- profesionálny prístup a vystupovanie
- jazyková vybavenosť výhodou
- prax v riadení autobusov

- zázemie nadnárodnej spoločnosti
- celoročná pravidelná prácu
- veľmi nadštandardný finančný príjem v Kč i v Eur
- ubytovanie po dobu výkonu zdarma
- prácu na vozidlách Setra
- finančné vernostné benefity

V prípade záujmu nás kontaktujte prostredníctvom mailu [email protected] alebo volajte na číslo +420 723 000 030.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

D

Spoločnosť Umbrella je jedným z najväčších partnerov FLIXBUSU v celoeurópskom merítku. Bola založená v roku 2004 ako limuzínová a autobusová dopravná spoločnosť. Aktuálne zamestnáva viac ako 350 pracovníkov v Prahe a Hamburgu.
ID: 3414877  Datum zveřejnění: 8.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: BRUTTO základná mzda od 900 až 1400 EUR/mesiac, garantujeme minimálne čistý ročný príjem 18 000 EUR/rok