Provozní elektrikář silnoproud / slaboproud - Náborový příspěvek až 10.000,-

UNEX a.s.

Místo práce
Řepčínská 86, Řepčín, Olomouc, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 25 000 Kč/měsícKonkrétní mzdu určuje vedoucí při pohovoru na základě zkušeností uchazeče

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste elektrikář s platnou vyhláškou 50?
Pak jste pro nás ideální kandidát!
Čeká na Vás i náborový příspěvek do výše 10.000,-

Hledáme kolegu na slaboproudá zařízení, jehož náplní práce bude:
* oprava a údržba elektronických zařízení, MAR, řídících systému na výrobních linkách, obráběcích strojích a indukčních pecích

Nebo jste odborníkem na silnoproudá zařízení? Pak se u nás postaráte o:
* opravu a údržbu výrobních linek, obráběcích strojů, indukčních pecí, silnoproudých rozvodů, opravu osvětlení....

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí firmy s dlouhou tradicí - téměř 70 let na trhu
* týden dovolené navíc (5 týdnů)
* obědy v areálu za 18-22,-
* příspěvek 6.000,- ročně na důchodové připojištění nebo životní pojištění
* výhodný telefonní tarif pro vás i vaše blízké
* ozdravné pobyty na Slovensku (týdenní dovolená pro dva za 800,-)
* dobré dopravní spojení (autobusová a vlaková zastávka přímo u areálu)
* Edenred karta - možno využít na zdraví, sport, kulturu
* krytá stání pro kola
* firemní a rodinné akce (sportovní dny, den otevřených dveří, veřejné bruslení, dny zdraví a další)
* odměny při životních a pracovních výročích a odchodu do důchodu
* náborový příspěvek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

SOU, obor elektro

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vyhláška 50
* znalost výkresové dokumentace
* ochota pracovat na 3 směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost patří mezi přední dodavatele odlitků, výkovků, svařenců a těžkých ocelových konstrukcí. U nás neexistuje pásová výroba, děláme kusové výrobky na zakázku, a proto vám můžeme zaručit, že v naší společnosti vyrostete v experta ve svém oboru. Současně dokážeme ocenit, pokud již expertem jste. Odkaz na kariérní stránky firmy: prace.unex.cz.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3821330  Datum zveřejnění: 29.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22 000 - 25 000 Kč/měsícKonkrétní mzdu určuje vedoucí při pohovoru na základě zkušeností uchazeče