Obchodný manažér pre hotely, wellnessy, spa, kozmetiky, reštaurácie - Nástup ihneď

UNICATO s.r.o.

Miesto práce
Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Nástup ihneď.
48 000 - 150 000 Kč/mesiacfixný základ + provízie z predaja. Prvých 6 mesiacov provízie z obratu bez ohľadu na obrat, dokým sa vybuduje zákaznícka sieť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Získavanie nových klientov spomedzi hotelov, wellnessov, spa, masážnych salónov, kozmetických salónov...(a samozrejme servis u stávajúcich klientov).

Sme mladá rodinná firma s veľmi dobrý sortimentom a skvelými referenciami. Hľadáme skvelého obchodníka alebo obchodníčku, ktorý sa rád stretáva s ľuďmi, pôsobí príjemne a reprezentatívne, a vie sa chytiť príležitosti. Máme skvelú ponuku v porovnaní so všetkými konkurentmi!!! Získavanie zákazníkov je skutočne dosť jednoduché.

Práca je nutná na živnosť kvôli administratíve. Avšak benefity sú nachystané nasledovné: (v prípade 100% práce iba pre našu firmu)
- fixný mesačný plat + vysoká provízia z predaja 4,5%
- auto na firemné účely (alebo hradené náklady na súkromnom aute)
- notebook
- telefón

Informácie o výberovom konaní

Náš sortiment zahŕňa:
- hotelové vybavenie
- hotelový textil (uteráky, obliečky, župany, rohože...), hotelové papuče
- hotelovú kozmetiku, hotelové doplnky
- saunové esencie, masážne oleje, bahenné zábaly
- sójové sviečky, éterické oleje, vonné difúzery, spreje
- špičkovú značkovú kozmetiku pre kozmetické a spa procedúry od PIROCHE Cosmétiques Italy
Naše stránky:
www.UNICATO.sk
www.UNICATOshop.cz
www.PIROCHE.sk

Sme malá rodinná firma so skvelými referenciami v segmente. Rastieme a hľadáme správnych ľudí na vybudovanie obchodného tímu, ktorí nám s rastom zákazníkov pomôžu a zároveň ich práca bude baviť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

obchod, hotelierstvo, wellness, spa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

- rád pracuje s ľuďmi
- rád telefonuje
- reprezentatívne vystupovanie
- motivácia na skvelé výsledky

Sme malá rodinná firma a záleží nám, s kým pracujeme. Hľadáme do svojho tímu človeka, ktorý tu zapadne aj charakterovo. Aktuálne máme 9-členný tím. Ako firma pôsobíme na trhu už 10 rokov, pričom dodávame všetok rôzny tovar pre hotely, reštaurácia, spa, aquaparky, wellnessy.... Aktívne pracujeme na Slovensku, v Česku a od 2024 už aj v Rakúsku, a v tomto roku chceme expandovať do Maďarska a Poľska. Máme veľmi úspešný a široký sortiment. Potrebujeme už iba správnych obchodníkov, ktorí si vybudujú svoju databázu veľkoobchodných partnerov.
www.UNICATO.at
ID: 4430866  Datum zveřejnění: 12.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 48 000 Kč/mesiac