Poradce firemní klientely pro SME klienty

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.2.2020
Mzdové podmínky (brutto)
* Vlastní portfolio klientů, se kterými si díky profesionálnímu přístupu vybudujete dlouhodobý vztah. * Akvizicemi v atraktivním segmentu si rozšiříte své portfolio a tím i navýšíte svou odměnu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SME je strategický pilíř UniCredit bank, kde dosahujeme skvělých výsledků, a právě proto rozšiřujeme náš tým Relationship manažerů pro firemní klientelu s obratem do 250 mil. Kč. Hledáte-li to pravé místo pro úspěšnou kariéru v bankovnictví, zareagujte na tuto inzerci a pozice v našem týmu může být Vaše!

PRÁCE V UNICREDIT BANK MÁ SMYSL

* Klientovi můžete nabídnout špičkové produkty od účtů, přes financování, leasing nebo factoring.
* Nebudete se v práci nudit - ráno se procházíte ve výrobní hale, zatímco odpoledne řešíte s jiným klientem podmínky úvěrové smlouvy.
* Při jednání s klienty Vás budou podporovat vás specialisté od úvěrového specialisty, referenta až po odborníky na specializované produkty (Treasury, REE, Trade Services).
* V týmu si užijete i nepracovní chvilky díky různým zaměstnaneckým akcím (off-sites, sportovní hry, ski trip, vánoční večírek, running club, lekce jogy, masáže).

Zaměstnanecké výhody, benefity

NA VAŠÍ SPOKOJENOSTI ZÁLEŽÍ

* ROVNOVÁHA PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA: Práce z domova, narozeninové volno, 5 týdnů dovolené, sick days, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity.
* MOŽNOST GLOBÁLNÍ SPOLUPRÁCE: čekají vás zajímavé projekty i na mezinárodní úrovni
* ROZVOJOVÉ AKTIVITY: Budete se učit od odborníků ve svých oblastech, absolvujete odborné i soft tréninky. Nabízíme programy pro talenty a budoucí manažery. Můžete využít rotace nebo mentoring napříč bankou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

STAŇTE SE NAŠÍM NEJLEPŠÍM OBCHODNÍKEM!

* Máte chuť pracovat v bankovnictví a obchodovat s firemními klienty
* Vaše obchodní a komunikační dovednosti jsou velmi dobré
* Váš přistup k rozšiřování portfolia je aktivní, samostatný, zodpovědný
* Vyznáte se v podnikatelském prostředí
* Zkušenost z bankovnictví a angličtina jsou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě.
Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními.
Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.
ID: 3841896  Datum zveřejnění: 7.1.2020