Příležitost pro bankéře se zkušenostmi

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsícKvartální bonusy máte jasně stanovené, přesně víte, kolik si za co vyděláte!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Představte si, že budete mít vlastní portfolio klientů, kterým budete pomáhat a radit v oblasti investic, hypoték a dalších bankovních produktů. Stabilní plat, a protože jste dobrý obchodník i super bonusy. Můžete se těšit na spolupráci nejen s kolegy na pobočce, ale také napříč bankou. A v neposlední řadě Vás podpoříme ve vzdělávání a kariérním rozvoji.

AKTUÁLNĚ HLEDÁME SENIORNÍ BANKÉŘE NA RŮZNÉ POBOČKY PO CELÉ PRAZE, PŘIJĎTE SE S NÁMI POBAVIT O TOM, JAKÁ LOKALITA, TÝM A ZAMĚŘENÍ BY VÁM VYHOVOVALO NEJVÍCE.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Odměnu formou fixní mzdy a čtvrtletních bonusů.
* 5 týdnů dovolené, volno v den narozenin a sick days
* Možnosti využití zvýhodněných produktů banky (hypotéky, investice, účty)
* Zvýhodněné slevy u firemních partnerů (př. Allianz produkty)
* Stravenky a 20 000 bodů ročně, které budete moci využít na celou škálu benefitů (kulturní či sportovní aktivity, jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou/cestování, zdraví, relaxaci, masáže, lázeňské pobyty)
* Perfektní Christmas party, sportovní hry a jiné akce během roku

Informace o náboru

Chcete se na něco zeptat? Napište nám na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
* Zkušenost z oblasti financí či bankovnictví
* Obchodního ducha a prodejní drive

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě.
Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními.
Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.
ID: 3863409  Datum zveřejnění: 4.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc