Hledáme talentovaného obchodníka!

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Místo práce
Karlovy Vary, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naplňuje vás kontakt s lidmi, umíte se dobře vyjadřovat a máte chuť na novou výzvu? Do našeho týmu hledáme poradce nebo poradkyni, co se bude starat o portfolio klientů SME – podniků s obratem do 250 milionů korun.

Jaká práce vás čeká?

* Budete spravovat portfolio klientů, se kterými budete mít možnost budovat vztah a pomáhat jim růst
* Zároveň dostanete příležitost své portfolio rozšiřovat – a tím zvyšovat své bonusy
* Pro klienty budete skutečnou oporou: máte možnost zanalyzovat jejich problémy, přijít na řešení a pochopit, co doopravdy potřebují
* Získáte velmi dobrý přehled o podnikatelském prostředí, finanční situaci klientů, segment SME a konkurenci
* Nejde jen o kancelářskou práci: s klienty budete v úzkém kontaktu, podíváte se tak pod pokličku řady zajímavých podniků
* Budete mít tým, co vás podrží: experti na úvěr, referenti a produktoví specialisté
* Máte možnost kariérně růst a zlepšovat se

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na Vaší spokojenosti záleží:

* ROVNOVÁHA PRACOVNÍHO A OSOBNÍHO ŽIVOTA: Práce z domova, narozeninové volno, 5 týdnů dovolené, sick days, 20 000 benefit plus bodů na sport, kulturu, vzdělání a jiné aktivity
* MOŽNOST GLOBÁLNÍ SPOLUPRÁCE: čekají vás zajímavé projekty i na mezinárodní úrovni
* ROZVOJOVÉ AKTIVITY: Budete se učit od odborníků ve svých oblastech, absolvujete odborné i soft tréninky. Nabízíme programy pro talenty a budoucí manažery. Můžete využít rotace nebo mentoring napříč bankou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jste náš člověk, pokud:

* Máte obchodní drive a touhu se starat o klienty
* Nebojíte se komunikovat
* Zajímáte se o podnikatelské prostředí
* Nezaleknete se akvizic
* Buď už znáte prostředí finančnictví z praxe
* …nebo se můžete opřít o teorii z VŠ ekonomického zaměření
*Nevadí, pokud si školu teprv doděláváte: na práci ale potřebujete mít 20 hodin týdně
* Důležité je, abyste znali finanční analýzu a věděli něco o výkazech
* Zkušenost z bankovnictví, ruština a angličtina jsou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V UniCredit děláme to, na čem záleží. Jsme silná evropská banka s 25 miliony klientů po celém světě.
Spojuje nás přátelská atmosféra, lidský přístup a chuť být nejlepší v oboru a o krok před ostatními.
Klient je pro nás na prvním místě, proto zaměstnáváme talentované zaměstnance, kteří poskytují našim klientům tu nejlepší péči.
ID: 3936111  Datum zveřejnění: 10.7.2020